Vetura zyrtare që u sulmua nga protestuesit

Autori:Gazeta Fjala

Dardan Molliqaj dhe protestues të tjerë kanë sulmuar veturën 3Z. Atë e voziste Shasivar Haxhiaj, keshtilltar i Ministrit te  Bujqesise.

Ata në fillim e kanë larguar zyrtarin nga  vetura, e më pas e kanë shkatërruar veturën.

dm

 

 

vetura zyrtare

zyrt

zyrtar

zyrtarii

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-zyrtare-qe-u-sulmua-nga-protestuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala