Vetura zyrtare, lëviz me shpejtësi dyfish nga e lejuara (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në disa fotografi të ardhura në adresë të Telegrafit, e cila sipas lexuesit është bërë në fshatin Pasjak, komuna e Gjilanit, shihet një veturë zyrtare.

Po sipas lexuesit, bëhet fjalë e cila sot rreth orës 9.00 është fotografuar duke lëvizur me shpejtësi prej rreth 100 kilometrash në orë.

“Kjo veturë zyrtare është fotografuar vozit me shpejtësi 100 km në ore në fshatin Pasjak afër Gjianit. Aty është 50 km në orë e lejuar vozitja”, ka shkruar lexuesi në fjalë. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-zyrtare-leviz-me-shpejtesi-dyfish-nga-e-lejuara-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala