Vetura që ecën anash [VIDEO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë e krijuar nga DFKI Gmbh, Robotics Innovation Cente, është veturë e cila është ndryshe nga tjerat. Dallimi i saj është pasi që mund të ecë anash, mund të bëhen bashk dy vetura dhe shumë karakteristika të tjera.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-qe-ecen-anash-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala