Vetura që e pëlqejnë të gjithë Llapjanët

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë e vjetër klasike shumë e bukur, që secili prej nesh do ta kishte vozitur vetëm për qejf.

Kjo veturë është një model shumë i vjetër e cila i përket një llapjani , është e markës Fiat e viteve të 80’ta raporton Indeksonline.

Si shumë shpesh kemi parë vetura klasike apo oldtime-ra që kanë rënë në sy të të gjithëve, por kjo veturë me ngjyrën që ka dhe me vitet e shumta që është vozitur bije shumë në sytë e llapjanëve.

Si shpesh ne shohim vetura të ndryshme klasike por sipas kësaj se ende i adhurojnë veturat klasike.
111

222

333

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-qe-e-pelqejne-te-gjithe-llapjanet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala