Vetura me targa të Shqipërisë aksidentohet në Klinë, tre udhëtar të lënduar (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Rreth orës 5 të mengjesit të së dieles në fshatin Dollc të Klinës ka ndodhur një aksident i rëndë. Vetura e aksidentuar është me targa të Shqipërisë.

Si pasoj e kësaj kanë mbetur të lënduar tre udhëtar të gjithë banorë të Shqipërise, në mesine tyre shoferi ka pas lendime të mdha.

Në vendngjarje ka dal policia e Klinës si dhe trafiku regjional, raporton Gazeta Fjala.

Të lenduarit janë dergua me ndihmë të shpejt për mjekim të mëtutjeshëm.

Gazeta Fjala sjell fotgrafitë nga vendi i ngjarjes.

2

3

4

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-me-targa-te-shqiperise-aksidentohet-ne-kline-tre-udhetar-te-lenduar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala