Vetura e kryeministrit Mustafa u gjuajt me vezë dhe ngjyrë

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha në një prononcim për Indeksonline ka thënë se vetura e kryeministrit Isa Mustafa ëshë gjuajtur me vezë dhe ngjyrë.

“Disa persona të dyshuar kanë gjuajtur me ngjyrë dhe vezë në drejtim të eskordës së kryeministrit. Policia është duke i ndërmarë veprimet e nevojshme për identifikimin e tyre”, ka thënë Hoxha.

Ai ka shtuar se pritet që nga vendi i ngjarjes të marrë ndonjë informatë apo raport lidhur me atë se a ka arrestime./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-e-kryeministrit-mustafa-u-gjuajt-me-veze-dhe-ngjyre/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala