Vetura e “harruar” midis rrugës në Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë Golf 3 ka qëndruar kohë të gjatë midis rrugës në hyrje të Prishtinës, konkretisht afër rrethit në kryeqytet. Ngasësi i veturës ishte duke ardhur nga magjistralja Ferizaj-Prishtinë, rrugë kjo e cila konsiderohet si mjaft e frekuentuar nga automjetet, megjithatë aty nuk u pa ngasësi.

Siç shihet në fotografi, vetura ka penguar për kohë të gjatë komunikacionin, ndërkohë ajo nuk është vërejtur as nga Policia e Kosovës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetura-e-harruar-midis-rruges-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala