Vetëvritet një person nga Ura e Fshajt

Autori:Avdyl Pajaziti

Një persona sot gjatë ditës ka bërë vetëvrasje duke u gjuajtur prej Urës së Fshajtë. Ende nuk dihen se cilat janë arsyet e vetëvrasjes

Këtë e ka konfirmuar Krist Gjoka për Express por nuk ka dhënë detaje të tjera sepse policia rajonale e Rahovecit është duke u marrë me rastin. Express ka provuar të kontaktojë edhe me policinë atje po ka qenë e pamundur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevritet-nje-person-nga-ura-e-fshajt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala