Vetëvritet 19 vjeçari në Ferizaj

Autori:Zekirja Shabani

Një 19 vjeçar nga Ferizaj ka humbur jetën mesnatën e së martës në shtëpinë e tij në këtë qytet. Gazeta Fjala, mëson se bëhet fjalë për të riun L.S, i cili dyshohet se ka bërë vetëvrasje.

Motivet e vdekjes ende nuk dihen./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevritet-19-vjecari-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala