Vetëvendosje triumfon ndaj drejtorit të LDK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizja Vetëvendosje ka bllokuar edhe të enjtën hyrjen e kompanisë Pastrimi.

Dsia nga asamblistët dhe pjestarët e kësaj partie kanë arritur t’ia ndalojnë sërish hyrjen drejtorit të kontestuar edhe nga gjykata, Feim Salihut.

Ky aktivist i LDK-së është në konflikt me partinë që e udhëheq Prishtinën, që nga zgjedhja e Shpend Ahmetit si i pari i kryeqytetit.  Ahmeti, një ditë më herët ka akuzuar edhe Policinë e Kosovës që nuk po e kryen detyrën e vet në këtë rast.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevendosje-triumfon-ndaj-drejtorit-te-ldk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala