Vetëvendosje para Kuvendit të Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, përfshirë edhe Sekretarin e Përgjithshëm Dardan Molliqaj, tani gjenden para objektit të Kuvendit të Kosovës.

Ata janë mbledhur në kohën kur pritet fillimi i seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës.

Seanca është paraparë të fillojë në orën 9 por deri më tani ende nuk ka filluar. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevendosje-para-kuvendit-te-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala