Vetëvendosje në aksion në fshatin e Isa Mustafës

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë nisur drejt fshatit të lindjes së kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa për një, siç e kanë quajtur, aksion simbolik.

Aksioni i Lëvizjes Vetëvendosje vjen pas raportimit të djeshëm të mediave për një tender që kishte fituar djali i kryeministrit, Besniku, nga Qeveria.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevendosje-ne-aksion-ne-fshatin-e-isa-mustafes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala