Vetëvendosje gjuan me vezë Hajredin Kuçin (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje para pak çastesh e kanë gjuajt më vezë ministrin e drejtësisë, Hajredin Kuçin./zëri,info

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevendosje-gjuan-me-veze-hajredin-kucin-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala