Vetëvendosje e para në seancë

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa nga deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje tashmë kanë arritur në sallën e Kuvendit të Kosovës ku për pak do të nis seanca e solemne me rastine  vizitës në Kosovë të Komisionerit të Bashkimit Europian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Johannes Hahn.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetevendosje-e-para-ne-seance/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala