Vetëtima godet veturën në Prishtinë, i hapet ‘airbag-u’ (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Reshje shiu dhe breshëri kanë përfshirë disa vende nëpër Kosovë.

Në Prishtinë, reshjet po shoqërohen edhe me vetëtima, shkruan lajmi.net

Një veturë në rrugën “Lidhja e Prizrenit” te ‘Qafa’ në Prishtinë, është goditur nga vetëtima. Si pasojë, veturës i janë hapur jastakët e sigurisë, ‘airbag’, ndërkaq i është ndezur edhe alarmi. /lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetetima-godet-veturen-ne-prishtine-i-hapet-airbag-u-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala