Veterani Ilir Shaqiri

Autori:Zekirja Shabani

Këngëtari Ilir Shaqiri ka hyrë në listat e veteranëve të UÇK-së. Ai bën pjesë në listat e veteranëve në Zonën e Drenicës.

Ai bën pjesë në listën Zona Operative- Komanda ku komandat i kësaj zone ishte Sami Lushtaku.

00---1komandant-iliri

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veterani-ilir-shaqiri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala