Veteranët nuk largohen pa u marrur vendimi

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa protestues kanë filluar të shpërndahen por organizatorët e kësaj proteste i kanë ftuar ata që të mos shpërndahen por të qëndrojnë para Kuvendit deri sa të kryhet seanca dhe të merret vendimi.

Ata po protestojnë kundër Gjykatës Speciale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veteranet-nuk-largohen-pa-u-marrur-vendimi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala