Veteranët nuk do ta vazhdojnë protestën

Autori:Avdyl Pajaziti

Veteranët e luftës së UÇK-së kanë marrë vendim që të mos e vazhdojnë protestën e tyre para Kuvendit të Kosovës, edhe pas rifillimit të punimeve të seancës parlamentare rreth Gjykatës Speciale.

Këtë lajm e ka konfirmuar për Klan Kosovën, kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Smajl Elezaj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veteranet-nuk-do-ta-vazhdojne-protesten/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala