Veteranët hynë në Qeveri

Autori:Avdyl Pajaziti

12 përfaqsues të Veteranëve të UCK’së tani kanë hyrë në Qeverinë e Kosovës. Ata pritet që të nisin bisedimet me drejtuesit e Qeverisë së Kosovës.

Në takim është parë të hyjnë edhe kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtareve të UÇK, Xhevdet Qeriqi

Momentalisht protesa është ndëprerë./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veteranet-hyne-ne-qeveri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala