Veteranët e humbin durimin, kalojnë rrethojat e Qeverisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

sh luftëtarët e UÇK-së të cilët sot qysh në orët e hershme të mëngjesit kanë dalë për të dorëzuar dokumentet për të marrë pensionin që u takon.

Numri i madh i tyre të cilit ishin duke qëndruar jashtë rrethojave të Qeverisë, e kanë humbur durimin duke kaluar kështu rrethojat.

Ata kanë krijuar radhë të gjata në oborrin e Qeverisë për ti dorëzuar dokumentet e tyre./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veteranet-e-humbin-durimin-kalojne-rrethojat-e-qeverise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala