Veteranët e gjuajnë Hashim Thaçin me shishe

Autori:Avdyl Pajaziti

Veteranët e kanë gjuajtur me shishe uji zëvendëskryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi, derisa ai po dilte nga Kuvendi për të shkuar në Qeveri raporton gazetarja e Indeksonline nga sheshi Skënderbe ku edhe po mbahet protesta.

Përderisa zv.kryeministri Thaqi ishte duke hyre në objektin e qeverisë ështe sulmuar me shishe uji nga protestuesit dhe është quajtur hajn.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veteranet-e-gjuajne-hashim-thacin-me-shishe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala