Vetëm Burdushi mund ta shpëtojë Ramushin

Autori:Gazeta Fjala

Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Gani Koci ka shkruar një koment për Ramush Haradinajn duke thënë se vetëm Burdushi mund ta shpëtoj.

Koci ndër të tjera ka shkruar në “Facebook” se, kreu i AAK-së ka “shkelur” apo i ka shkrirë plub dikush për “sehire”.

“Ky njeri ka te “shkelur” se nuk i zgjedh vendet! Ose i ka shkri plumb dikush per “sehire”… Veq Burdushi nese mund e shpeton.. Po na dhimbset! E sa per Murat Mehen,Ramushit i duhen edhe nja dy breza veprimtari kombetare, qe te mund te krahasihet me te!”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veten-burdushi-mund-ta-shpetoje-ramushin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala