Vetëm deputetët e opozitës brenda sallës së Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

 

Në sallën e Kuvendit të Kosovës kanë hyrë tashmë vetëm deputetët e opozitës. Këtë e ka dëshmuar edhe një fotografi e postuar nga deputeti Fisnik Ismajli.

Ndërsa deputetët e pozitës nuk duken askund nëpër korridoret e Kuvendit.

 

1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetem-deputetet-e-opozites-brenda-salles-se-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala