Vetaksidentohet në oborrin e tij, merr lëndime të rënda në kokë

Autori:Gazeta Fjala

Një burrë në Dragash ka pësuar lëndime trupore deri sa ishte vetëm në oborrin e shtëpisë së tij.

Dyshohet se është rrezuar nga rimorkio e traktorit.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut ka lëndime serioze në kokë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetaksidentohet-ne-oborrin-e-tij-merr-lendime-te-renda-ne-koke/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala