Veseli viziton Qendrën e Studentëve

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, sot do të vizitojë Qendrën e Studentëve në Prishtinë.

Me këtë rast për nder të Ditës së Tokës do të mbjellim disa fidane në ambientet e Qendrës së Studentëve, gjithashtu do të bëhet vizitë në objektet e banimit për studentë, biblotekat dhe sallen sportive “1Tetori”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-viziton-qendren-e-studenteve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala