Veseli viziton Fushë Kosovën, Drenasin dhe Skenderajn

Autori:Avdyl Pajaziti

Në kuadër të vizitave të rregullta në komunat e Kosovës, siç ishte ajo e para disa ditëve në Obiliq, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, sot viziton Fushë Kosovën, Drenasin dhe Skenderajn.

Ai ketë vizitë e bën për t’u njohur nga afër me nevojat e qytetarëve të këtyre komunave, të cilat mund t’i adresojë Kuvendi nëpërmjet ligjeve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-viziton-fushe-kosoven-drenasin-dhe-skenderajn/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala