Veseli: “Veprat e opozitës nuk janë patriotike”

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në konferencën për media ka thënë se këto vepra të cilat po i bënë opozita nuk janë patriotike dhe nuk i ndihmojnë Kosovës, transmeton Gazeta fjala.

“Këto gjëra të cilat po i bëjnë opozita në Kuvend, duke mos na lënë ti mbajmë seancat, nuk është as patriotike e as nuk po i ndihmon Kosovës”, tha ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-veprat-e-opozites-nuk-jane-patriotike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala