Veseli takim me dyer të mbyllura me Veteranët

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli është duke zhvilluar një vizitë në shoqatat e dala në lufta për të diskutuar për mos publikimin e listave.

Javën që shkoi veteranët protestuan duke bllokuar magjistralen për ta detyruar edhe policinë të ndërhynte. Kjo ka acaruar tej mase veteranët ku kanë paralajmëruar përsëri protesta.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-takim-me-dyer-te-mbyllura-me-veteranet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala