Veseli: Po na mungon zëri publik i Adem Demaçit

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka uruar shërim të shpejtë, veprimtarit të shquar kosovar, Adem Demaçit, pasi që ky i fundit ka disa javë që është i shtrirë në spital.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Veseli ka theksuar se vendit po i mungon zëri publik i Adem Demaçit.

“Baca Adem Demaçi është në trajtim mjekësor. I uroj shërim të shpejtë. Po na mungon zëri i tij publik”, ka shkruar Veseli në Facebook. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-po-na-mungon-zeri-publik-i-adem-demacit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala