Veseli: Opozita do të turpërohet nga këto veprime

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në një intervistë për Klan Kosova pasi opozita ka hedhur gaz lotsjellës në ambientet e punës së administratës së parlamentit, ka thënë se shumë shpejt ata që i ndërmorën këto veprime do të kenë turp nga to.

“Nga këndvështrimi afat gjatë i kësaj situate besoj se në një kohë shumë të afërt disa do të jenë të turpëruar për disa veprime që po ndërmerren në Kuvendin e Kosovës. Kjo për arsye se këtu ka shumë punëtore që mund të jenë edhe shtatzëna dhe gazi është hedhur edhe në ambientet e administratës”, ka thënë Veseli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-opozita-do-te-turperohet-nga-keto-veprime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala