Veseli në takim me Jahjagën

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeparlamentari Kadri Veseli është parë duke hyrë në zyrën e presidentes Atifete Jahjaga , takim ky i paparalajmëruar që po ndodh mes dy zyrtarëve të lartë të shtetit.

Ky takim mes tyre po ndodh pikërisht në kohën kur presidentja Jahjaga kishte  thirrur në një konferencë për shtyp për në orën 10:45.

Ndërkohë që është paralajmëruar edhe mbledhja e Kryesisë së Kuvendit në orën 11:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-ne-takim-me-jahjagen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala