Veseli në ambasaden turke: Së bashku kundër sulmeve teroriste

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i kuvendit, Kadri Veseli ka qendruar sot në ambasadën turke në Kosovë. Me këtë rast ka ngushlluar poullin turk për sulmet teroriste.

Ky është postimi i plotë i Veselit në Facebook:

Në Ambasadën e Republikës së Turqisë, për të ngushëlluar popullin turk, me rastin e sulmit terrorist në Ankara.

Qëndrojmë të bashkuar kundër terrorizmit, kësaj të keqeje globale

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-ne-ambasaden-turke-se-bashku-kunder-sulmeve-teroriste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala