Veseli me maskë

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ke vënë maskë për t’u mbrojtur nga gazi lotsjellës.

Ai i ka ftuar deputetë të kthehen në sallë. Veseli po ashtu shihet se edhe në këto momente është duke qëndruar në sallë.

veseli

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-me-maske/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala