Veseli-Konjufcës: “Aktor je”

Autori:Avdyl Pajaziti

Në replikën që Glauk Konjufca i bëri Ismet Beqirit pas fjalimit të tij, kur ky i fundit u kërkoi deputetëve të mos moralizojnë, kryeparlamentari Kadri Veseli i dha një epitet interesant Konjufcës.

“Glauk aktor je për besë”, i tha Veseli shefit të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-konjufces-aktor-je/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala