Veseli kërkon nga forcat policore që të qëndrojnë jasht Kuvendit

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas kërkesave të deputetëve për largimin e forcave të armatosura të policisë nga salla e Kuvendit, Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka kërkuar nga këto forca që ta lirojnë objektin e Kuvendit dhe të qëndrojnë jashtë saj. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-kerkon-nga-forcat-policore-qe-te-qendrojne-jasht-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala