Veseli: Hashim Thaçi i vetmi kandidat për president

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryekuvendari Kadri Veseli ka thënë se Hashim Thaçi gjithsesi se do të zgjidhet president dhe se ai është kandidati i vetëm që është në listën insitcionale për të parin e shtetit.

Sipas tij , Thaçi është edhe kandidati i vetëm i PDK-së për këtë post, njofton Klan Kosova.

Shefi i Kuvendit  këto komente i bëri pas takimit që pati sot me përfaqësues të Shoqatës së të Burgosurve Politik të Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-hashim-thaci-i-vetmi-kandidat-per-president/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala