Veseli e Kujtimi 5 minuta para se ta vrisnin policin (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vesel Gjina dhe Kujtim Bejiqi janë bërë bashkë para orës 07:00 të mëngjesit të ditës së mërkurë për ta pritur në rrugë, oficerin policor, Shemsi Gashin, të cilin më pas edhe e qëlluan shtatë herë radhazi.

Indeksonline ka siguruar fotografinë në të cilën shihen të dy vrasësit duke përshkuar rrugën drejt vrasjes së pjesëtarit të Policisë, Shemsi Gashit.

Ata dy shihen bashkë në rrugën” Isa Kastrati“ në lagjen Mati 1, vetëm pesë minuta para kryerjes së aktit kriminal.

Indeksonline ka siguruar fotografinë në të cilën shihen të dy vrasësit./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-e-kujtimi-5-minuta-para-se-ta-vrisnin-policin-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala