Veseli drekon në Kryesi të Kuvendit (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Gjatë diskutimeve për vazhdimin e seancës me ose pa opozitën Kryetari i Kuvendit të Kosovës bashkë me anëtarët e tjerë të kryesisë e kanë shfrytëzuar rastin edhe për tu ushqyer.

Sic shihet në fotografi, të cilat i posedon Gazeta Fjala, Veseli , Adem Grabovci e disa anëtarë të tjerë duket se kanë porositur sandwich në sallën e kryesisë së Kuvendit. /Gazeta Fjala/ kryesia 1

kryesia 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veseli-drekon-ne-kryesi-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala