Veriu goditet nga stuhi dhe shi i rrëmbyeshëm (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Shi i rrëmbyeshëm dhe stuhi të forta kanë goditur këtë mëngjes veriun e Kosovës. Një video e poostuar në rrjetin social facebook, tregon gjendjen në Zubin Potok./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veriu-goditet-nga-stuhi-dhe-shi-i-rrembyeshem-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala