Vendimi i Kryesisë: Suspendohen individualisht shumica e deputetëve të opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit ka marrë vendim për suspendimin individualisht të deputetëve të opozitës.

Këtij vendimi i kanë shpëtuar vetëm deputetja e NISMA’s, Shukrie Bytyqi dhe Ilir Deda i VV’së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vendimi-i-kryesise-suspendohen-individualisht-shumica-e-deputeteve-te-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala