Vendet më të bukura për t’i vizituar (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gazeta amerikane Business Insider, e bazuar në renditjen e Conde Nast Traveler e ka publikuar listën e destinacioneve që duhet t’i vizitoni një herë në jetë, transmeton Klan Kosova.

Këto vende janë radhitur në bazë të rekomandimeve nga 128,000 lexues të revistës Conde Nast Traveler.

Irlanda 

Irlanda

Afrika e Jugut 

aFRIKA E jUGUT

Amerika

 Amerika

Australia 

 

 

Australia

Greqia 

gREQIA

Holanda 

Holanda

Japonia 

Japonia

Kanada 

Kanada

Maroku

Maroku

Meksika 

Meksikaa

India

India

Portugalia 

 

Portugalia

Spanja 

Spanja

Sri Lanka 

Sri Lanka

Tajlanda 

Tajlanda

Turqia 

 

Turqia

Vietnami 

vIETNAMI

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vendet-me-te-bukura-per-ti-vizituar-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala