Vdes rrugës për gyrbet

Autori:Zekirja Shabani

Një 61 vjeçar ka vdekur gjatë mbrëmjes së të dielës në pikën kufitare në Merdarë. Ai ka ndërruar jetë në një nga autobusët i cili po barte udhëtarë për në Serbi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar për Klan Kosova, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha i cili tha se në bazë të hetimeve të para shkaqet e vdekjes së 61 vjeçarit janë natyrale.

Zëdhënësi Hoxha poashtu ka bërë të ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion ku pritet edhe të merren vesh shkaqet e vdekjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-rruges-per-gyrbet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala