Vdes një person në QKUK

Autori:Gazeta Fjala

Një person ka ndërruar jetë në QKUK, si pasojë e lëndimeve të shkaktuar në një aksident trafiku të ndodhur ditë më parë në Vushtrri.

Viktima ka qenë duke u trajtuar në QKUK, por nuk i ka mbijetuar plagëve të aksidentit. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-nje-person-ne-qkuk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala