Vdes një person, në akisdent trafiku, në ‘Rrugën e Kombit’

Autori:Zekirja Shabani

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në ‘Rrugën e Kombit’ ku një person ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qytetit të Rubikut, përderisa drejtuesi i automjetit Mercedes-Benz, është përplasur në bordurat anësore të rrugës. Makina me targa Tr 8132I ka dalë jashtë rrugës. Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe shkaku i aksidentit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-nje-person-ne-akisdent-trafiku-ne-rrugen-e-kombit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala