Vdes një i mitur, rrëzohet nga traktori

Autori:Avdyl Pajaziti

Në fshatin Akllap të Lipjanit një i mitur ka vdekur pasi që është rrëzuar nga rimorkio e traktorit.

Sipas raportit të policisë viktima, derisa ishte i ulur në rimorkion e traktorin të cilin e drejtonte një i afërm i tij, është rrëzuar dhe i njëjti ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti procedohet në procedurë të rregullt.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-nje-i-mitur-rrezohet-nga-traktori/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala