Vdes në Ulqin një ferizajase, teksa po bënte dush

Autori:Gazeta Fjala

Shtetasja e Kosovës, Elhana Aliu ka vdekur nga rryma derisa po bënte dush në një banesë me qira në Ulqin.

Doktorët tentuan ta rikthejnë në jetë 24-vjeçaren me reanimim, por tentimet e tyre ishin të kota, raporton “Vijesti”, transmeton Gazeta Fjala.

Kryetari i Ulqinit, Fatmir Gjeka ka thënë se “është një tragjedi për ne”.

Vajza nga Ferizaj ishte në Ulqin për pushime.

Shkaqet e sakta të vdekjes së Aliut do të vërtetohen nga obduksioni që tashmë është udhëruar nga organet e rendit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-ne-ulqin-nje-ferizajase-teksa-po-bente-dush/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala