Vdes Emrush Haziri, babai i Lutfi Hazirit

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka ndërruar jetë Emrush Haziri, babai i kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

“Sonte ka ndërruar jetë në spitalin e Zürich-ut në Zvicër më i dashuri ynë, Emrush (Ethem) Haziri. Varrimi pritet të bëhet të mërkurën në varrezat e qytetit të Gjilanit. Lusim Zotin ta shpërblej për mundin e Tij. Lamtumirë Babë! Lut Emrush Haziri”, shkruan Lutfi Haziri në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-emrush-haziri-babai-i-lutfi-hazirit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala