Vdes asambleisti AKR-së Gent Olloni

Autori:Avdyl Pajaziti

Si pasojë e infarktit të cilin e pësoi sot gjatë mbledhjes së Asamblesë Komunale të Gjakovës, para pak çastesh ka ndërruar jetë, asamblisti i AKR’së në Komunën e Gjakovës, Gent Olloni.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdes-asambleisti-akr-se-gent-olloni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala