Vdekje e dyshimtë në Prizren

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Sipas policisë në emergjencën e spitalit  të Prizrenit, afër orës 17:00  nga një mashkull është sjell pa shenja jete viktima mashkull, shqiptar i Kosovës.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala