Vazhdon seanca në një sallë tjetër në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

     

Seanca plenare për Buxhetin e Kosovës 2016, e cila u ndërpre pak minuta më parë në sallën ku mbahen seancat në përgjithësi, po vazhdon të mbahet në një sallë alternative.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-seanca-ne-nje-salle-tjeter-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala